טיפול שורש מיקרוסקופי

אם עברתם בחייכם טיפול שורש אנחנו בטח לא צריכים לתאר לכם את הסבל ותחושת חוסר האונים. את הכאבים הבלתי נסבלים, הנפיחות והתפקוד הלקוי שהמשיך אתכם ימים רבים אחרי הטיפול. אם עדיין לא יצא לכם לחוות את "התענוג" שלא תחשבו חלילה שאנחנו מנסים להפחיד אתכם כי ההפך הוא הנכון. אנחנו כאן כדי להרגיע אתכם ולספר לכם על טיפול שורש מיקרוסקופי שהוא הדבר הבא בעולם רפואת השיניים. לא בכל מרפאות השיניים מבצעים טיפולי שיניים תחת מיקרוסקופ אבל באלו שכן מדווחים על הצלחות גבוהות, הפחתה בתופעות הלוואי, ויעילות גבוהה במיוחד.
מה זה טיפול שורש תחת מיקרוסקופ?
טיפול שורש מיקרוסקופי הוא למעשה טיפול שמתקיים תחת מיקרוסקופ. מה זה אומר? שרופא השיניים עובד לאורך כל הטיפול עם מיקרוסקופ שמאפשר לראות את השן בהגדלה משמעותית. זה משנה את איכות הטיפול לחלוטין ומסייע להגיע לרמות דיוק שלא ניתן היה להגיע אליהן בעבר. הטיפול הייחודי הזה מאפשר הגדלה של השן והאזור עד פי 30 מהגודל הרגיל וכן הוא מאפשר תאורה עוצמתית וממוקדת. זה נחשב לטיפול חדשני יחסית ואיכותי מאוד שמאפשר לרופא השיניים לאתר את כל הליקויים והבעיות שקיימים.

טיפול שורש מיקרוסקופי - האם שווה להשקיע את הכסף?
על האיכות של טיפול שורש מיקרוסקופי איש אינו מתווכח אבל חשוב לציין שהמחיר שלו גבוה מאשר טיפול שורש רגיל. האם שווה להשקיע את הכסף? כמובן שזו החלטה שלכם שצריכה להילקח לפי סדר העדיפויות שלכם ולפי שיקולי התקציב שלכם. מה שכן, אנחנו יכולים לספר לכם שטיפול שורש מיקרוסקופי נחשב ליעיל יותר, מדויק הרבה יותר וכואב פחות. הטיפול הייחודי הזה מצליח פעמים רבות למנוע זיהומים, דלקות ותופעות לוואי שמתרחשות לא פעם בטיפולי השורש הסטנדרטיים.

כמה עולה טיפול שורש מיקרוסקופי?
אז כמה עולה "התענוג"? ובכן, מחיר טיפול שורש תחת מיקרוסקופ אינו אחיד ומשתנה ממרפאה למרפאה ומרופא לרופא. כמו כן חשוב להבין שמדובר בטיפול שמותאם אישית לפי היקף הבעיה של המטופל. העלות הסופית תיקבע לפי המצב של השן וסוג הטיפול שדרוש. המחיר יכול להגיע עד אלפי שקלים כאשר ההפרש בין טיפול שורש רגיל לטיפול שורש תחת מיקרוסקופ יכול להגיע לאלפי שקלים. שימו לב שלא כל רופא שיניים בקיא בטיפול מסוג זה ואם החלטתם "ללכת על זה" חשוב לבחור רופא שיניים עם ניסיון בטיפולים מיקרוסקופיים.