פתרונות מתקדמים ליישור שיניים

בואו נחזור רגע בערך שני עשורים אחורה. מי שהסתובב בבתי הספר וברחובות בתקופה הזו היה עד לתלמידי תיכון (וגם למבוגרים) שאת שיניהם כיסו אמצעי יישור שיניים בולטים ומסורבלים. גשר מתכתי, פלטה מאסיבית, קוביות ברזל, גומיות ומה לא - כל אלו הותקנו על השיניים במטרה ליישר אותן וקשה מאוד היה להתעלם מהם. אז נוצר מצב קצת מצחיק שמצד אחד אנחנו רוצים לשפר את האסתטיקה של השיניים, ומהצד השני עד שהתהליך מסתיים אנחנו מסתובבים עם מכשירים מאוד לא אסתטיים (בלשון המעטה...). לשמחתנו המצב הזה כבר לא קיים יותר וכיום אנו עדים לפתרונות מתקדמים ביותר ליישור שיניים. המגמה בשנים האחרונות היא ליצור אמצעי יישור שיניים שיהיו כמה שפחות בולטים עד שאפילו לא יהיה ניתן להבחין בהם.

יישור שיניים שקוף
הפתרון המתקדם המקובל ביותר כיום הוא יישור שיניים שקוף. את המכשור המתכתי והבולט שהיה נהוג בעבר החליפו פתרונות שקופים שכמעט ולא ניתן להבחין בהם (אלא אם מסתכלים ממש קרוב) הפתרון הזה מאפשר גם למבוגרים שזקוקים ליישור שיניים לבצע את התהליך מבלי לחשוש מפגיעה באסתטיקה וממבוכה שהתלוותה ליישור שיניים הבולט של פעם. יישור שיניים שקוף כולל שימוש בקשתות ובמטבעות שקופות עם חלקים נוספים בצבעי השן. הפעולה יעילה בדיוק כמו בעבר (ולעתים אפילו יותר) והאסתטיקה גבוהה בהרבה.

יישור שיניים פנימי
שיטה מתקדמת נוספת היא שיטת יישור השיניים הפנימי. בניגוד לשיטה "המסורתית", שבה האמצעים מותקנים על השיניים החיצוניות, ביישור מסוג זה הם מותקנים על פנים השיניים. לפי שיטה זו כל אמצעי מותאם באופן מדויק וספציפי לשן שעליו יהיה מותקן ומדביקים אותו על פנים השן. זה הופך את היישור לבלתי נראה לחלוטין וחוץ מהמטופל אף אחד לא יכול לשים לב לכך. זה מתאים במיוחד למבוגרים אך גם לבני נוער וילדים שרוצים ליהנות מפתרון יישור שיניים מתקדם ובלתי נראה.

יישור שיניים ביום אחד
אתם עומדים בפני אירוע חשוב ומרגש? מרגישים שאתם לא יכולים לחכות לתוצאות יישור שיניים אפילו יום אחד נוסף? הכירו את הפתרון של יישור שיניים בלייזר. מדובר בפתרון מתקדם במיוחד שבו בטיפול אחד ניתן יהיה לשפר את מצבן האסתטי של השיניים שלכם. נכון שתוצאות הטיפול הייחודי הזה אינן נחשבות לאיכותיות כמו בטיפול יישור שיניים בשלבים, אולם הן מתאימות ביותר לאלו שזקוקים לתוצאות מהירות ומידיות.