חוות דעת נוספת ברפואת שיניים

אז הגעתם לבדיקת שיניים בעקבות בעיה שמפריעה לכם. זה יכול להיות כאב שיניים חד ומציק, שיניים עקומות שמצריכות יישור, בעיה בחניכיים או כל דבר אחר שאתם רוצים לבדוק לעומק. הגעתם לרופא שיניים מוסמך שבדק אתכם ונתן חוות דעת מקצועית לגבי המשך הטיפול, אבל אתם לא ממש בטוחים בה. יש לכם תחושה שהטיפול צריך להיות אחר ושאולי כדאי שרופא שיניים נוסף יראה אתכם. זה אפשרי! חוות דעת שנייה ברפואת שיניים היא משהו לגיטימי והגיוני ובמקרים מסוימים היא יכולה גם להיות מדויקת יותר. סמכו על תחושת הבטן שלכם!

חוות דעת שנייה על השתלות שיניים
השתלת שיניים יכולה לשפר בצורה משמעותית את איכות החיים שלכם. לגרום לכם ליהנות מחדש ממאכלים שגרמו לכם סבל, ממשקאות חמים או קרים וחשוב מזה - לשוב ולחייך בפה מלא כמו שעשיתם בעבר. אלא שלמרות היעילות הרבה של הטיפול, הוא נחשב לטיפול מורכב ויקר במיוחד ולכן מומלץ לקבל כמה חוות דעת לגבי היקף ואופן הטיפול. הייתם אצל רופא שיניים מומחה להשתלות וקיבלתם הצעת מחיר? קבעו תור אצל רופא נוסף כדי לשמוע מה יש לו להגיד ובחרו לפי תחושות הבטן שלכם. תמיד כדאי לקבל חוות דעת נוספת, בעיקר כשזה נוגע לטיפול שיניים מורכב כמו השתלת שיניים.

רופא שיניים לחוות דעת על ניתוח חניכיים
אף אחד לא ממהר לעבור ניתוח, אלא שלפעמים אין ברירה. כאשר מגיעים למצב של צורך בניתוח חניכיים , כנראה שאין מוצא אחר ועל מנת לשפר את המצב יש צורך בהתערבות כירורגית. אבל רגע לפני שאתם שוכבים על מיטת הניתוחים אצל רופא שיניים כירורג, היינו ממליצים לכם לקבל חוות דעת שנייה. היו מקרים שבהם רופא שיניים אחד קבע צורך בניתוח בעוד רופא אחר הציע טיפול קליל יותר שהביא גם הוא לתוצאות טובות.

חוות דעת משפטית ברפואת שיניים
לא פעם אנשים זקוקים לחוות דעת משפטית ברפואת שיניים למקרי תביעות מסוימים או לצרכים אחרים. חוות דעת של רופא שיניים יכולה לקבוע הצלחה או כישלון בתיק משפטי כזה או אחר ולכן חשוב לבחור אותה בקפידה. לפניכם רשימת רופאי שיניים מוסמכים בכל אזורי הארץ שתוכלו לפנות אליהם בנושאי חוות דעת משפטיות. גם במקרה הזה ניתן לקבל חוות דעת נוספת ואין חובה להסתפק במה שכתב הרופא הראשון שביקרתם אצלו.