על איגודים מקצועיים של רופאי שיניים

מסיבה זו הם כל-כך חשובים וכמעט לכל מקצוע נמצא את האיגוד המקצועי שהוא הגוף השומר שלו. הסתדרות רופאי השיניים היא האיגוד המקצועי של רופאי השיניים בישראל וכמעט כל הרופאים חברים בה. מה היא עושה? לשם מה הוקמה? ולמה אם אתם רופאי שיניים ממש כדאי לכם להצטרף אליה? הנה כל התשובות.

למה הוקמה הסתדרות רופאי השיניים בישראל?
המטרות שבשמן הוקמה הסתדרות רופאי השיניים בישראל נוגעות לנושאים של קידום ענייניהם המקצועיים, הכלכליים והאישיים של רופאי השיניים בארץ. ההסתדרות קמה כדי לקבוע סטנדרטיים ונהלים אחידים שעל פיהם יפעלו הרופאים כדי לשמור על אתיקה מקצועית אחידה. בנוסף לכך ההסתדרות קיימת כדי לקדם את מקצועיות הרופאים, להפיץ עדכונים וחידושים, לקדם השתלמויות מקצועיות ושיתופי פעולה, ולאפשר רווחה כלכלית לרופאי השיניים. המטרות האלו הן חשובות ומכריעות וההסתדרות היא הגוף היחיד שיכול לדאוג לקיומן.

זה מה שתקנה לכם חברות באיגוד המקצועי של רופאי השיניים
רופאי שיניים שיצטרפו להסתדרות רופאי השיניים ייהנו ממגוון זכויות בניהן ביטוח תאונות אישיות וביטוח סיעודי. כיוון שרוב רופאי השיניים הם עצמאיים יש לביטוחים האלו חשיבות רבה במיוחד. בנוסף לכך תקבלו הנחות משמעותיות בביטוחי בריאות, ביטוח אחריות מקצועית, וביטוחי מרפאות השיניים שלכם. כמו כן תקבלו באופן שוטף עדכונים מקצועיים והזמנות להשתתפות בשלל השתלמויות וכנסים מקצועיים שמתקיימים לאורך כל השנה. ההסתדרות גם תעניק לכם ייעוץ משפטי ותסייע לכם במקרה של התלבטויות, תביעות או אירועים מהסוג הפחות נעים שבמקצוע.

כך תצטרפו להר"ש
כפי שוודאי הבנתם חברות בהסתדרות רופאי השיניים (הר"ש) היא אינה חובה אבל מאוד מאוד מומלצת. כדי להצטרף לאיגוד תצטרכו לשלם דמי חבר על סך 160 ש"ח. רופאי שיניים פנסיונרים שעברו  את גיל 62 יהיו זכאים להנחות כאלה ואחרות ולכן שווה לברר זאת. ההצטרפות נעשית דרך האתר של הסתדרות רופאי השיניים באופן קל ונוח. ההצטרפות מעניקה לכם רשת תמיכה, ייעוץ, השתלמויות ואפשרות להיות חלק מקהילה ולכן היא כדאית ומומלצת מאוד. אל תוותרו עליה!