בדרך לטרמינל עוברים במרפאת השיניים

משום מה רבים שוכחים אותו בסבב הסידורים שעושים לפני נסיעה ארוכה לחו"ל, וחבל. ההשלכות של לטוס בלי לעבור בדיקות שיניים מקיפות יכולות להיות חמורות ויקרות במיוחד. עלות טיפולי שיניים בחו"ל היא גבוהה מאוד, רמת הטיפול לא תמיד מספקת, ואתם עלולים למצוא את עצמכם עם כאבי שיניים שהייתם יכולים למנוע בקלות. בדרך לחו"ל עוצרים אצל רופא השיניים!

טיפולים ובדיקות שיניים שכדאי לעשות לפני שנוסעים לחו"ל
כמו שאמרנו, ביקור אצל רופא שיניים הוא הכרחי לפני נסיעות ארוכות לחו"ל. קבעו לכם תור וציינו בפני הרופא שאתם נוסעים לפרק זמן ממושך. הוא יעשה לכם בדיקה מקיפה ויבחן האם יש דברים שדורשים טיפול מיידי כדי למנוע החמרה שלהם. יכולה להתגלות חור שמצריך סתימה, עקירה, ואפילו דלקות וזיהומים שאם לא תטפלו בהם במהרה והם עלולים להחמיר. הביקור הזה אמור לאתר את הבעיות ולטפל בהן באופן שיאפשר לכם לטייל ולהנות מבלי לסבול מכאבי שיניים. בנוסף לרופא שיניים, מומלץ מאוד לקבוע תור לשיננית ולבצע ניקוי שיניים וטיפול שיננית לפני הנסיעה לחו"ל. אנחנו מניחים שלא תשלבו ניקוי אבנית וטיפול שיננית במהלך הטיול שלכם, ולכן חשוב להקפיד לעשות את זה לפני שאתם טסים.

כיסוי טיפולי שיניים בביטוח נסיעות לחו"ל
גם אם עשיתם את כל הטיפולים ואת כל הבדיקות המומלצות, הפתעות יכולות לקרות ואתם עלולים למצוא את עצמכם מתמודדים בחו"ל עם בעיות שיניים כאלה ואחרות. גם להפתעות לא צפויות אפשר להתכונן וצריך לבדוק היטב מה מכסה ביטוח הנסיעות לחו"ל שלכם. יש המון סוגים של ביטוחים וכל אחת מכסה משהו אחר ולכן חשוב לבדוק גם את האותיות הקטנות ביותר. כיום ניתן למצוא לא מעט ביטוחים לחו"ל שמכסים ביקור אצל רופא שיניים, בדיקות ואפילו טיפולים. אם אתם נוסעים לטיול ארוך מומלץ מאוד לבחור בביטוח חו"ל שיש לו כיסוי לטיפולי שיניים.

טיפולי שיניים מורכבים בחו"ל? יש גם אופציה כזו
למרות שאנחנו ממליצים לעבור את כל טיפולי השיניים *לפני* שנוסעים לחו"ל יש גם אופציה נוספת ופופולרית מאוד של טיפולי שיניים בחו"ל. בשנים האחרונות "תיירות מרפא" בתחום רפואת השיניים הפכה למבוקשת במיוחד, בעיקר לאור המחירים הגבוהים של הטיפולים בארץ. אנשים רבים בוחרים לטוס לעבור טיפולים מורכבים (השתלות שיניים, ניתוחים, טיפולים אסתטיים) בחו"ל וכך לחסוך הרבה מאוד כסף.