רופאי שיניים בהסדר עם חברות ביטוח

כולם יודעים שטיפולי שיניים הם דבר יקר וכואב (גם בכיס!) ולא כמו טיפולי רפואיים אחרים, הם לא ניתנים בחינם על ידי קופות החולים. מה שלא כולם יודעים הוא שחברות ביטוח רבות מציעות כיסויים שכוללים גם השתתפות (מלאה או חלקית) בטיפולי שיניים. הנטל של עלות טיפולי שיניים הוא גבוה למדי וללא כיסוי ביטוחי, רבים לא יוכלו לעמוד בו. אלא שלפני שהולכים לכל מרפאת שיניים ואחר כך מבקשים החזר מהביטוח, צריך לוודא שאותו רופא שיניים נמצא בהסדר עם חברת הביטוח. כאן תמצאו רופאי שיניים שנמצאים בהסדר באיזורים שונים ברחבי הארץ. כך תוכלו לקבל את הטיפול הדרוש לכם מבלי לקרוע את הכיס.

איתור רופאי שיניים שנמצאים בהסדר עם חברות ביטוח
לא כל רופאי השיניים נמצאים בהסדר עם חברות הביטוח וגם אם יש כאלו שכן הם קרוב לוודאי יהיו בהסדר של חברות ביטוח מסוימות ולא של כולן. מחפשים רופא שיניים בהסדר עם הפניקס? אולי רופא שיניים בהסדר עם הראל? חיפוש רופאי שיניים שעובדים עם חברות הביטוח יכול להיות משימה מורכבת ובדיוק בגלל זה ריכזנו לכם רשימה מפורטת באיזורים שונים בארץ.

מרפאות שיניים שעובדות עם חברות הביטוח - בדקו היטב לפני!
חשוב להבין שגם אם מרפאת שיניים מסוימת מציינת כי היא עובדת עם חברת הביטוח שלכם, אין זה הכרח שכל רופאי השיניים שעובדים בה אכן מוכרים בהסדר שלכם. בגלל זה חשוב לעשות חיפוש של רופאי שיניים ולא מרפאות שיניים. כך תהיו מדויקים יותר ותוכלו להיות בטוחים ב-100% שרופא השיניים שמטפל בכם מוכר על ידי חברת הביטוח שלכם, ותוכלו לקבל את ההחזר הדרוש לכם.

כיסויים לטיפולי שיניים בביטוח פרטי - קראו את השורות הקטנות
פוליסות שיניים בחברות ביטוח אינן אחידות והן תלויות כמובן במחיר. יהיו פוליסות שיכסו (או יסבסדו) את כל טיפולי השיניים, ויהיו אחרות שיכסו רק חלק. לפני שאתם ניגשים לטיפול שיניים ובטוחים שתקבלו סבסוד מלא, בדקו בדיוק מה מכסה הביטוח שלכם. קראו את השורות הקטנות ביותר וכך תוכלו להימנע מטעויות. חברות הביטוח לא עושות הנחות או מתגמשות בגלל חוסר תשומת לב שלכם, ולכן צריך לברר את הכל מבעוד מועד. בהצלחה ושלא תזדקקו!