על כאבי שיניים ומשככי כאבים

זה מציק, זה מטריד, זה גורם לתחושת חוסר אונים וסוף העולם. מי שחווה בחייו כאב שיניים משמעותי יודע בדיוק על מה אנחנו מדברים ויודע שלא הגזמנו בכלל. כאב שיניים הוא בין הכאבים הבלתי נסבלים שמקרינים על אזורים נוספים וגורמים להשבתה של הגוף כולו. איך מטפלים בהם? קודם כל קובעים תור לרופא שיניים כי אלו לא כאבים שאפשר להזניח. ברוב המקרים הם נגרמים כתוצאה ממשהו שיש לטפל בו במהרה על מנת לא לגרום לנזק חמור אף יותר. לאחר שקובעים תור אפשר ליטול משככי כאבים כאלו ואחרים על שיקלו את המצב עד לבדיקת רופא השיניים. הנה כמה דברים שכדאי לדעת.

משככי כאבים טבעיים לטיפול בכאב שיניים
אנשים רבים שסובלים מכאב שיניים מעדיפים שלא ליטול משככי כאבים אלא לנסות קודם כל את הפתרונות הטבעיים. יהיו מקרים שבהם זה בהחלט יכול להועיל ובכל מקרה תמיד מומלץ להתחיל בפתרון הטבעי שאין לו השפעה על מערכות נוספות בגוף. בין הפתרונות המומלצים אפשר למנות: גרגור מי מלח בחלל הפה, לעיסת לימון למשך מספר דקות, טפיחה על האיזור הכואב באמצעות צמר גפן טבול במעט ערק, שימוש בשמן ציפורן ועוד. מומלץ להתייעץ לפני השימוש גם אם מדובר בפתרונות טבעיים.

כדור נגד כאבי שיניים שאפשר לקחת בלי מרשם רופא
ניסיתם משככי כאבים טבעיים והכאב עדיין לא נותן מנוח? זה הזמן לעלות שלב ולהשתמש במשככים קצת פחות טבעיים. בחנויות בפארם השונות ניתן למצוא כדורים נגד כאבים ללא מרשם רופא כך שהם זמינים ונגישים לכולם. הכדורים האלו לא יטפלו בבעיה אך הם יתנו לכאבים מעט מנוח עד שתגיעו לרופא השיניים. בין הכדורים הקיימים ישנם : אקמול, נורופן, אופטלגין וכו'.

משככי כאבים חזקים לטיפול בכאב שיניים חמור במיוחד
השלב הבא בהתמודדות נגד כאבים הוא נטילת משככי כאבים חזקים במיוחד שניתנים רק עם מרשם רופא. לא תוכלו להשיג אותם לפני הביקור אצל רופא השיניים (או במקרים מסוימים גם אצל רופא המשפחה), ומטרתם היא להקל בכאבי שיניים חמורים ביותר. זכרו שהכדורים האלו הם חזקים מאוד וחשוב לקחת אותם בכפוף להנחיות הרופא. אנחנו חוזרים ומזכירים שכאב שיניים מצריך בדיקת רופא ואף משכך כאבים לא יוכל להעלים אותו קליל, רק טיפול מרופא שיניים מוסמך!