אודות

מחקרים הוכיחו טיפול או ביקור שגרתי אצל רופא שיניים הוא בין הדברים שנתפסים כמאיימים ביותר. יותר מאיים מאסון טבע, יותר מאיים מאיום ביטחוני ויותר מאיים משוד מזוין. מה יש בביקור אצל אדם שבסך הכל רוצה לעזור לנו שהופך אותו לכל-כך מפחיד? אולי זה הכאבים, אולי תחושת אי הנוחות ואולי דברים אחרים שלעולם לא נוכל להצביע עליהם, אבל השורה התחתונה היא שכמעט כולם מפחדים מרופא שיניים.

ברוכים הבאים ל- prodent.co.il, המקום שבו תוכלו להירגע לפני האיום הגדול. לא יהיו פה מדיטציות וגם לא כדורי הרגעה. כן יהיו פה רופאי שיניים מומחים ומרפאות שיניים בכל הארץ כדי שתוכלו לבחור מהם. כן יהיו פה מאמרים וחומרי קריאה על טיפולי שיניים והליכים רפואיים בחלל הפה שתוכלו כדי לעיין בהם.

הפורטל prodent.co.il הוקם בראש ובראשונה כדי להוריד את מפלס החרדה. אנחנו יודעים כמה טיפול שיניים יכול לאיים ואנחנו מבינים את הצורך שלכם לעבור אותו אצל הרופא הטוב ביותר. בדיוק בגלל זה ריכזנו כאן רשימת רופאי שיניים מומחים בכל הארץ כדי שהבחירה שלכם תהיה קלה ומהירה יותר. למרות הפחד הגדול בביקור אצל רופא שיניים, חשוב לזכור שתוצאות הביקור אמורות להטיב איתכם ולכן לא כדאי לדחות אותו.

בנוסף לרשימת רופאים ומרפאות שיניים, ממתינות לכם כאן כתבות מגזין מעודכנות על טיפולי שיניים, חידושים בתחום רפואת השיניים, מוצרים דנטליים, טיפולי שיניים לילדים, ותכנים נוספים שמתעדכנים כל העת. צוות prodent.co.il פועל ימים כלילות כדי להביא אליכם את מידע רלוונטי בתחום רפואת השיניים. האתר בנוי באופן מאורגן ונוח כדי שתוכלו לבחור בקלות רופא או מרפאת שיניים וכדי שתוכלו לשמור על בריאות שיניים תקינה.

שימו לב: כל הכתוב באתר הינו בגדר המלצה בלבד ואין לראות בו אבחון רפואי ומקצועי. המידע אינו מחליף בשום מקרה ביקור אצל רופא שיניים מומחה ולא ניתן לראות בו המלצות גורפות.