צילום שיניים

צילום שיניים הוא הליך פשוט יחסית, בדר"כ אינו כואב ומטרתו לאבחן באופן מדויק את מצב הפה והשיניים. זהו ההליך הראשוני ביותר שעושים לפני כל טיפול משום שהצילום נותן מידע מפורט ומלא על בעיות שיניים. צילום שיניים ייעשה לרוב בעזרת מכשיר רנטגן שיופעל ע"י טכנאים מקצועיים, וייתן תמונה כוללת על מצב השיניים, חלל הפה והחניכיים. ניתן לבצע צילומי חניכיים במכוני צילום שיניים שונים או במרפאות שיניים המחזיקות ציוד רנטגן מתאים.
צילום שיניים פנורמי דיגיטלי
צילום פנורמי, כפי שרבים יודעים, הוא צילום באמצעות מספר תמונות בודדות שנותן תמונה רחבה מאוד. גם בתחום צילומי החניכיים והשיניים משתמשים בצילום פנורמי משום שזה נותן לרופא השיניים תמונה מלאה ואינדיקציה טובה ביותר על מצבו של הפציינט. צילום פנורמי דיגיטלי הוא האמצעי המתקדם ביותר לאיתור של בעיות חניכיים, שיניים כלואות, שיניים שיש לעקור ועוד. את הצילום עושים בדר"כ במכוני צילום השיניים השונים (או במרפאות המצוידות במכשיר) , הוא אינו כואב ומסתיים תוך זמן קצר.
צילום שיניים ברמת גן
אם אתם מתגוררים באיזור ר"ג ורופא השיניים הפנה אתכם לבצע צילום שיניים, דעו שעומדות בפניכם אפשרויות רבות. תוכלו לבצע את הצילום במכוני צילומי שיניים הקיימים בעיר או במרפאות שבהן נמצא ציוד צילום מתקדם. לפני שבוחרים היכן לבצע את צילום השיניים חשוב לקבל הפנייה מפורטת מרופא השיניים, הפנייה שתכלול בדיוק את שם וסוג הצילום שעליכם לבצע. לאחר מכן חפשו באיזה מכון מבצעים את הצילום הדרוש לכם, חפשו המלצות על אמינות ומקצועיות המכון ובחרו את זה שהכי מתאים לכם.
צילום שיניים מחיר
צילום שיניים הוא שם כולל וגדול למגוון רחב כל-כך של צילומים. זה יכול להיות צילום פנורמי דיגיטלי, צילום CT של שן אחת ועוד. מחירו של צילום השיניים משתנה בדר"כ בהתאם לסוגו. תוכלו לברר דרך קופת החולים בה אתם מבוטחים האם מגיעה לכם הנחה לצילומי שיניים, וכך להשיג את הצילום במחיר משתלם יותר. מחירם של צילומי השיניים נע בדר"כ סביב כמה מאות שקלים לצילום, אך כדאי לבצע סקר שוק בין המכונים השונים בכדי לוודא שביצעתם את הצילום במחיר הטוב ביותר.