טיפולי שיניים אסתטיים

אחד החלומות של אנשים (מיני רבים) הוא להסתובב ביום- יום בעבודה, בשכונה ובכל אירוע עם חיוך רחב, עם שיניים נקיות ולבנות כאילו הם נמצאים באיזשהו סרט הוליוודי. קיימים כיום טיפולים רבים לילדים ומבוגרים כאחד וחלקם גם לא נראים לעין, גם אם אותו מטופל שעבר את הטיפול הכירורגי או האסתטי פוצח עם אנשים בשיחה הנמשכת דקות ארוכות!

למה כדאי לעבור טיפולי שיניים אסתטיים?
מקצוע רופא השיניים השתכלל עם השנים ומדי פעם צצות הברקות חדשות הנועדו להקל על חיי מטופלים רבים. איכות החיים עולה בהתאם לחיוך שאתם יכולים לשדר (אמיתי, הוכח מחקרית!) ומלבד רמת סרוטונין גבוהה יותר הגורמת לתגובה כימית במוח ואשר הופכת אנשים למאושרים יותר (כבר מעלה בפני עצמה), אנשים חייכנים יכולים להצליח יותר עם בני המין השני, הם כנראה סובלים פחות מעששת (ריקבון השן) וחברתית ומקצועית הם משדרים יותר אמינות ושירותיות מאשר כאלו שלא מחייכים!

טיפולי שיניים לילדים ומבוגרים - טיפולים אסתטיים
אז כמו שלילדים מציעים יישור שיניים בעזרת ברזלים, פלטות או רסן, רופא השיניים המקצועי יכול להמליץ למבוגרים על יישור שיניים פנימי, ציפוי שיניים, שיטות ליישור שיניים כמו סמכים שקופים או מיישרים שקופים, סתימות קומפוזיט על מנת לסתום חורים (אשר לא נראות כמעט גם אם פותחים את הפה), או לבצע הלבנת שיניים ולזרוק חיוכים לכל פינה!

אז בין אם אתם מסתירים את החיוך שלכם בגלל ביישנות או חוסר לובן בשיניים, אל תוותרו על רמת חיים גבוהה יותר לשיניים ישרות, בריאות ולבנות יותר : צרו קשר עם רופא השיניים שלכם, כי רפואת שיניים יכולה אכן לרפא - גם אסתטית את החיוך שלכם!