ציפוי שיניים - למינציה

כמו פתרונות אחרים לאסתטיקה של השיניים, בעיקר למבוגרים, ציפוי שיניים יכול לעזור למטופלים להחזיר את החיוך הלבן שאבד במשך השנים. שחקני הוליווד המחייכים חיוך פלסטיק שנראה טבעי לכולם הפך כבר מזמן לנחלת הכלל ולא רק לטיפול מותרות של עשירים - גם אתם יכולים לעשות שימוש בטיפול האסתטי של ציפוי שיניים ולהקרין אושר ועושר!

למי מיועד הטיפול של ציפוי השיניים?
הציפוי מיועד לאנשים אשר שיניהן קיבלו גוון צהבהב או גוון כהה אחר אך מתון יחסית (גוון כהה יותר מקשה על הטיפול האסתטי להצליח לעתים). מלבד זאת, ציפוי שיניים יכול לעזור למטופלים בעלי שיניים שבורות (לשברים גדולים ולסדקים קטנים כאחד), לאנשים בעלי שיניים לא אחידות בגודל וכקבוצה אחרונה הטיפול יכול לעזור לאנשים בעלי מרווחים בשיניים. ישנם מקרים ששיניים אחרות צריכות יישור כיוון שהן בולטות יותר מהשאר - במקרה כזה ציפוי שיניים גם כן יכול לעזור ביישור קו השיניים. הטיפול עוזר do fi לשחקני הוליווד לדוגמה, להשיג את מראה השיניים המבריק שתמיד הם מצליחים להקרין!

תהליך ציפוי שיניים
ציפוי שיניים כזה או אחר נעשה בעזרת חומרים המתאימים את עצמם לצבע השן, ואם זאת ישנם חומרים בציפוי השן אשר מאיטים  את קצב קבלת כתמי הקפה או התה, בניגוד לשן הטבעית שמוכתמת מהר יותר. 
ציפוי שיניים יכול להיעשות בתהליך שנקרא למינציה (ציפוי חרסינה) , או בעזרת חומרים קומפוזיטיים. הציפוי נעשה בעזרת הוספת שכבה דקה לשן מחומר אקריל או חרסינה. לעתים יש צורך בהוצאת שכבת הזגוגית של השיניים כדי לעשות זאת (השכבה הראשונה העליונה של השן).

רופא השיניים יכול להפוך את שינכם לקורנות, עם חיוך הנראה טבעי לכולם ללא יוצא מן הכלל! תצפו לשיניים בריאות ואסתטיות!