טיפולים אורתודנטיים

אורתודונט ידאג ליישר לכם את השיניים, אולי לא פלס - אבל קרוב ואפילו במדויק לחיוך שתמיד רציתם.. האורתודונטיה היא הנישה הנחמדה שמגיל ילדות (למי שעבר טיפול שיניים כבר מגיל מוקדם) היוותה דרך בריאה לשיניים ישרות, והמילה אורתודונט תמיד נאמרה מאז בהקשר חיובי! אז כשם שלילדים טיפולים אורתודונטים נאמרים בלי פחד - גם מבוגרים יכולים ללמוד לחיות בריא ועם שיניים ישרות בזכות האורתודונט, הלוא הוא רופא שיניים המתמחה ביישור שיניים!

למי מתאים לעשות טיפולים אורתודונטים?
מקובל שטיפולים אורתודנטיים בישראל נעשים כיום על ילדים ברגע שרוב השיניים התחלפו משיני חלב לשיני בשר קבועות. אבל כיום, גם גברים יכולים לעשות טיפולים בנושא יישור שיניים אצל אורתודונט והיום יש גם טיפולים שניתן לעשות (שהם לא כואבים בכלל!!) שכוללים פתרונות של גשר פנימי של ברזלים (בצד הפנימי והלא נראה לעין), חוטים דנטליים, פלטות לא קבועות (שילדים משתמשים בסוף תהליך יישור השיניים בזמן שינה) וכיוצא בזה.

כמה עולה יישור שיניים?
יישור שיניים יכול להגיע לרמה גבוהה של מחירים, כאשר מדובר על אלפי שקלים עד כ-15,000 לאדם. לילדים הטיפול הוא כאמור יותר זול ולמבוגרים יישור שיניים עולה יותר מאשר ילדים. אך אתם לא חייבים למצוא את עצמכם משלמים מחירים כאלו כדי לחייך- אפשר לשלם לקופות החולים או לעשות ביטוח פרטי לכל המשפחה (דרך אגב, ביטוח שיניים לילדים עד גיל 12 לא כולל יישור שיניים).

יישור שיניים זה לא סיפור גדול - ישנם פתרונות קבועים כמו ברזלים (שייקחו מחייכם בדרך כלל שנתיים לכל היותר), או פתרונות של פלטה למשל שניתן להוציא. ביטוח שיניים יכול לחסוך עלויות ובכל מקרה - למה שלא תחייכו חיוכים ישרים? אתם לא חייבים להתבייש לחשוף שיניים לצמיתות, טיפולים אורתודנטיים יוסיפו אושר וביטחון עצמי לכם ולילדים!