השתלות שיניים מונחות מחשב

לפני כניסת המחשב וטכנולוגיות מתקדמות לתחום השתלות השיניים, היה מדובר בתהליך מורכב למדי שהצלחתו תלויה בדיוק ובתנועות ידיו של רופא השיניים. כיום הדבר אחר לגמרי ובכדי להצליח להגיע לתוצאות מושלמות נעזרים רופאי השיניים בתכנון ממוחשב, מה שמאפשר להם להתקין שתלים דנטליים בצורה המדוייקת והבטוחה ביותר.
מה זה השתלות שיניים מונחות מחשב?
השתלות שיניים מונחות מחשב הם למעשה טכניקה חדישה ומתקדמת ביותר שמסייעת לרופא השיניים להגיע לתוצאות מדויקות ומצוינות. המחשוב מאפשר לתכנן את התהליך, לחשב את גודל השתלים ולהחליט החלטות חשובות ביותר בנוגע לאיך תתנהל השתלת השיניים. התוצאה הסופית המתקבלת בטכניקה זו הינה ברמה גבוהה ביותר ומשפרת בצורה ניכרת את איכות חייו של המטופל.
השתלות שיניים מונחות מחשב תקלות
ניתן לכאורה לחשוב שכיוון שרופא השיניים "מפקיד" את כל המשימה בידי המחשב, עשויות להתרחש תקלות רבות. האמת היא שדווקא טכניקת ההשתלות מונחות מחשב פתרה תקלות רבות שהיו קורות כאשר ההשתלה הייתה מתבצעת ב"יד החופשית" של רופא השיניים. המחשב מסייע לתכנן ולחשב בצורה מדוייקת ביותר ולהימנע בצורה ניכרת מטעויות ותקלות שהיו קורות בעבר במהלך השתלת השיניים.
מרפאות שיניים להשתלת שיניים ממוחשבת
בשנים האחרונות אנו עדים ליותר ויותר מרפאות שמבצעות השתלות שיניים בשיטה הממוחשבת. רופאים רבים הבינו את היתרונות הרבים הגלומים בשיטה זו ועברו אליה לשמחתם של המטופלים. ישנן מרפאות שמשתמשות בטכניקה מצפון הארץ ועד לדרומה, כאשר המטופל בהחלט יכול לבחור את המרפאה העדיפה עליו ביותר ואת הרופא שיבצע את התהליך.