מיון שיניים

כאבי שיניים יכולים להטריד עד כדי הוצאת האדם מדעתו. כשמדובר בכאבים חזקים לעיתים אפילו משכחי הכאבים החזקים בעולם לא יעזרו, ויש לפנות לטיפול שיניים חירום. אבל מה עושים כשכל מרפאות השיניים סגורות? למשל בשעות הלילה או בסופי השבוע? הולכים למיון שיניים. במיון שיניים מטפלים במקרי קיצון כשאין אלטרנטיבת טיפול אחרת.
מרפאות שיניים 24 שעות
לא תמיד ניתן לצפות כאבי שיניים חזקים ולקבוע תור לטיפול. פעמים רבות הכאבים תוקפים דווקא בשעות לא שגרתיות כמו בשעות הלילה למשל. אין צורך להמשיך ולסבול עד לשעות הבוקר ואפשר לגשת למרפאות שיניים שפתוחות 24 שעות ביממה. הרופאים במרפאות אלו, ברוב המקרים, יתנו מענה ראשוני לכאב ויקלו על סבלו של המטופל.
מרפאת חירום שיניים
מי שסבל בעברו מכאבי שיניים שמטריפים את הדעת יודע בדיוק עד כמה הם נוראיים ופוגעים בתפקוד. הבשורה הטובה היא שישנן מרפאות שיניים חירום בכל איזורי הארץ שנועדו להקל על הסבל. במקרים כאלה מומלץ לחפש את מרפאת השיניים במתכונת חירום הפועלת באיזורכם ולגשת ולקבל טיפול.
מיון שיניים לילדים
ילדים נופלים ונחבלים בלי סוף. זה חלק מעניין הכרוך בגדילה ובצמיחה. לעיתים קרובות אותן נפילות גורמות לנזקים חמורים לשיניי הילדים. בכל מקרה של פגיעה חמורה בשיני הילדים מומלץ לגשת להערכה במרפאות החירום ובמיון שיניים. הרופאים יוכלו לתת הערכת מצב ראשונית, להקל על הכאבים של הילדים, ולהמליץ על המשך טיפול.