יישור שיניים שקוף

טיפולים אורטודנטיים נפוצים במיוחד בשנות התיכון ואמצעים ליישור שיניים הם אאקססוריז נערי לכל דבר ועניין. אלא שאחרי גיל התיכון הדבר הופך לפחות ופחות רלוונטי וקשה למצוא מבוגרים שמסתובבים עם גשר או פלטה.
אז מה עושים מבוגרים שרוצים ליישר את שינהם אך לא יכלו (או לא רצו) לעשות זאת בגיל התיכון? האם גורלם הוא להסתובב עם עזרים בולטים על שיניהם או חלילה לוותר על הרעיון? ממש לא! כיום גם מבוגרים יכולים לעשות תהליך של יישור שיניים מבלי שאף אחד ישים לב לכך. ישנה טכניקה חדש של יישור שיניים שקוף שמאפשרת להתחיל בטיפול אורטודנטי בכל גיל.

מה זה יישור שיניים שקוף?
יישור שיניים שקוף זהו תהליך חדשני שמאפשר לבצע טיפול יישור שיניים עם אמצעים שהם כמעט בלתי נראים. יישור שיניים אינוויזליין כולל שימוש בקשתות שקופות שעשויות מפולימר רפואי דק ושקוף כמעט ולא ניתן להבחין בו. זוהי שיטה שמתאימה במיוחד למבוגרים שחוששים מהתקנת גשר לא אסתטי על שינהם. יעילות הטיפול גבוהה בדיוק כמו ביישור שיניים שאינו שקוף וההבדל היחיד הוא בנראות.

יישור שיניים אינויזליין מחיר
שיטת אינויזליין היא שיטה חדשנית ליישור השיניים שמאפשרת לאנשים בכל גילאים לעבור טיפולים אורטודנטיים מבלי לחשוש מפגיעה אסתטית. המחיר של טיפול יישור שיניים מסוג זה תלוי במצב שיניו של המטופל ובאופי הטיפול הדרוש לכך. רק לאחר בחינה מדוקדקת של המצב ומתן הערכת מצד אורטודנט מומחה ניתן יהיה לקבוע הצעת מחיר.

שיטות ליישור שיניים למבוגרים
עד לפני מספר שנים מבוגרים רבים נמנעו מביצוע יישור שיניים בשל חשש ממבוכה ופגיעה במראה הפה. לשמחתנו כיום פותחו עזרים ושיטות חדשניות שמאפשרות ליישר את השיניים בכל גיל. בין השיטות ניתן למנות כמובן את יישור השיניים השקוף אך בהחלט לא רק. ישנם טיפולים נוספים כמו: יישור שיניים עם אמצעים בצבע השן, יישור שיניים בזמן הלילה בלבד, יישור שיניים ביום אחד ועוד… היום כבר אין סיבה לוותר על החלום לשיניים ישרות ואפשר להגשים אותו בכל גיל!