יישור שיניים ללא גשר

חולמים על שיניים ישרות אבל לא חולמים על פה מלא מתכות?בניגוד לעבר, היום זה בהחלט אפשרי! אם נחזור לרגע לשנות התשעים נוכל להיזכר בבני נוער עמוסים מתכות מכל הסוגים על שיניהם. גשרים היו בעיקר בשיניים והיוו סמל מובהק לגיל ההתבגרות.  מרוב שזה היה נפוץ לא היה בזה דבר חריג - זו הייתה הדרך היחידה ליישור שיניים. אם נחזור בחזרה לתקופה הנוכחית נראה שקיימות היום אופציות מתקדמות בהרבה ובעיקר אסתטיות בהרבה. גשר חזר להיות במשמעות המקורית שלו ואנשים בכל הגילאים יכולים לבצע תהליכי יישור שיניים בצורה אסתטית ויעילה.

יישור שיניים למבוגרים
בעבר יישור שיניים היה מתבצע כמעט באופן מוחלט רק בגיל ההתבגרות, בעיקר בגלל הגשר המתכתי שהיה משהו שאנשים מבוגרים לא רצו להסתובב איתו. בזכות ההתקדמות הניכרת בתחום, יכולים כיום מבוגרים רבים להתחיל בהליך יישור שיניים מבלי לחשוש מפגיעה במראה האסתטי. האמצעים כיום מציעים שלל פתרונות שכמעט ולא ניתן להבחין בהם. זה יכול להיות יישור שיניים שקוף עם טבעות שלא נראות לעין, יישור שיניים פנימי שבו מתקינים את הטבעות בחלק הפנימי באופן שאינו נראה לעין ופתרונות נוספים. הפתרונות החדישים האלו מאפשרים לאנשים בכל גיל להגשים את חלומם לשיניים ישירות.

יישור שיניים בשיטת אינביזליין
שיטת אינביזליין ליישור שיניים היא שיטה מיוחדת שלמעשה אינה נראית לעין. האורטודנט מתאים למטופל מעין גשר בלתי נראה שעשוי מחומר דק ושקוף ופועל ליישור שיניים באופן שלא ניתן להבחין בו. מדובר בשיטה פופולרית ויעילה במיוחד כאשר משך זמן הטיפול הממוצע הוא שנה (קצר משמעותית ממה שהיה נהוג בעבר). שימו לב שרק רופא שיניים אורטודנט שעבר הסמכה לטיפול בשיטת אינביזליין יוכל לעשות זאת ומומלץ לבקש לראות את התעודה לפני תחילת הטיפול.

יישור שיניים בלילה
אי אפשר לדבר על שיטות מתקדמות ליישור שיניים בלי להזכיר יישור שיניים בלילה. מדובר בשיטה יעילה במיוחד שבה שם המטופל מרכיב מכשיר ליישור שיניים רק בשעות הלילה כאשר במשך היום אינו צריך להרכיב דבר על שיניו. שיטת אירודנטיס מנצלת את שעות הלילה לטיפול בשיניים עקומות וכך מציעה פתרון נוח ביותר. המטופלים אינם צריכים להיפגע מבחינה אסטית ויכולים ליהנות משיניים ישירות ובריאות בסוף התהליך.