פלטה שקופה ליישור שיניים

אם כולנו היינו נולדים עם שיניים ישרות ומסודרות, כנראה שלרופאי השיניים האורטונדטיים לא הייתהעבודה. לשמחתם של אלו ולצערם של אחרים, רבים מאיתנו נאלצים להתמוד עם שיניים עקומות שמצריכות תהליך יישור שיניים ארוך ומאסיבי. אם בעבר תהליך שכזה דרש להסתובב עם מכשירים בולטים ומסורבלים על השיניים, הרי שכיום המצב ממש לא כך. כיום קיימים מגוון פתרונות שקופים ליישור שיניים שמאפשרים לבצע אותו בכל גיל ומבלי להפריע לאסתטיקת הפה של המטופל.
יישור שיניים למבוגרים
טיפול יישור שיניים בעבר כלל פה מלא בברזלים ובמתכות, כך שלא ניתן היה לפספס את זה. טיפול שכזה היה נהוג בדר"כ אצל בני נוער ומבוגרים נמנעו ממנו בשל הבולטות שלו והעובדה שהוא פגע באופן ניכר באסתטיקה של הפה. כיום ניתן לבצע יישור שיניים שקוף שאינו נראה לעין ואינו מפריע גם למבוגרים בהמשך מהלך חייהם. 
יישור שיניים שקוף מחיר
המחיר של טיפול יישור שיניים באופן כללי אינו זול. למרות המחיר הכרוך בכך מדובר בטיפול יעיל ואפקטיבי שתורם במיוחד לאסטיקה ולביטחון עצמי. מחיר פלטה שקופה ליישור שיניים תלוי בגורמים רבים בניהם מצב שיני המטופל, המרפאה בה מתבצע הטיפול ועוד.
יישור שיניים בשיטת אינויזליין
שיטת אינויזליין היא דרך חדישה ובלתי נראית ליישור השיניים. תהליך יישור שיניים באינויזליין מתבצע באמצעות קשתות שקופות בהתאמה אישית שמולבשות על שיני המטופל ומשיגות תוצאה אפקטיבית ביישור השיניים. היתרון הבולט של שיטה זו הוא שהיא כמעט בלתי נראית, מה שאינו פוגע באסתטיקה של המטופל בעת תהליך יישור השיניים.