מכוני צילום שיניים

רוצים לעבור טיפול שיניים רחב כמו יישור שיניים או אולי טיפול שורש. בכל מקרה גם אם הטיפול הוא קטן ייתכן ותצטרך לבצע צילום פה, פנורמי או נקודתי, לרופא השיניים שלך תמונה מלאה ורחבה יותר לקביעת אבחנה והמשך טיפול. ישנם מכונים פרטיים רבים ומחירי צילומי שיניים משתנים ממקום למקום.

למה צריך לעשות צילום שיניים?
אם תיכנתת טיפול מקיף של השיניים כמו: טיפול אורתודנטי , שתלים דנטלים  תצטרך לעשות קודם כל צילום שיניים. ישנן הרבה צילומי שיניים וכל שיטה היא ספציפית לטיפול אותו תרצה לבצע.
לדוגמה: צילום צפלומטרי - צילום זה משמש בעיקר לטיפול יישור שיניים ומהווה הדמייה ממחושבת של לסת המטופל. התהליך מתבצע כך, ראשית הולכים לרופא שיניים, הרופא יגיד לכם איזה צילום צריך לעשות בשביל שלו תהיה אבחנה מדויקת של מצב הפה.ובשלב השני יהיה עליך לחפש מכון מתאים. יש מגוון רחב של צילומים שיניים: צילום פנורמי, צילום c.t, תמונות פנים של השיניים ועוד תתמקד אך ורק במה שרופא השיניים שלך אמר לך.

מכוני צילום שיניים
אז רופא שלח אותך לעשות צילום שיניים ולא המליץ לך על מכון צילום.אז מה עושים?
ובכן נתחיל בזה שיש הרבה מכוני צילום שהיו רוצים שתגיע אליהם לטובת צילום שיניים ולכן המחיר משתנה ממכון למכון.

תאסוף המלצות - כמו שלא תלך לרופא שיניים בלי המלצות טובות עליו לא תלך למכון צילום ללא המלצות טובות.
לכן תחפש המלצות שמתייחסות למכון ולצילום שיניים שאותו אתה צריך לבצע.

מחירי צילומי שיניים
מחיר הצילום הינו כנראה הפרמטר שבסופו של דבר יקבע אם תלך למכון בחולון או אולי תרחיק טיפה ותלך לנתניה. הבדלי המחירים יכולים לנוע בהפרשים יחסית גדולים. צילום פנורמי לדוגמה יכול לנוע במכון אחד 400 שקל ומכון אחר 250.
 כמו כן תבדוק למה אתה זכאי מקופת החולים שלך: אם יש מכונים שעובדים עם הקופה אולי תוכל לחסוך בכסף.