מרפאת שיניים ניידת

הזמנתם רופא משפחה או רופא כללי לביתכם בעבר? גם אם לא שתדעו שהדבר קיים - גם ברפואת השיניים! כשם שרופא המשפחה מגיע לבתים מצויד במזוודה מלאה בתרופות ותחבושות, רופא השיניים יכול להגיע אליכם, אבל לא עם מזוודה (קצת חסר מקום לדחוס פנימה את כל המכשור, בכל זאת..) - אלא עם ואן שמביא איתו את כל המכשור!!!

למי מתאים הטיפול במרפאת שיניים ניידת?
בגדול טיפול כזה מתאים לכולם ללא יוצא מהכלל, אבל שיטה זו פותחה לאוכלוסייה מסוימת. אכן, פתרון זה של רופא שיניים בדרכים הוא אידאלי לאנשים אשר מתקשים פיזית להגיע אל האורתודונט, השיננית או אל רופא השיניים שהוא לא אחד מהשניים הראשונים. הוואן מצויד בכל המכשור הנחוץ לאנשי המקצוע בתחום רפואת השיניים מחומרי ניקוי ועד כלים כאלה ואחרים. וואן גם יכול להיות בעל גישה לנכים או לאלו המתקשים ללכת. הטיפול במרפאת שיניים ניידת גורמת לכך שטיפול שיניים יכול להיות נגיש בכל מקום בארץ ולכל סוגי המטופלים עם בעיות נגישות וניוד שונות.

אפשרויות תחבורה למטופל אצל רופא השיניים
ישנן פתרונות נוספים שלא כוללים רכבים כבדים כמו מכוניות פרטיות ומסחריות, שאיתן רופא השיניים יכול להעלות ציוד כדי לעזור למטופלים אשר מונשמים, או במצב שבו הם מרותקים למיטה - בין אז זה בביתם או במשכנם הנוכחי.
יש לכם רופא שיניים בראש כפייבוריט או שסימנתם אחד כזה באתר? אם יש לו מרפאת שיניים ניידת הוא לא יוכל לתרץ לכם שהוא לא יכול להגיע למיקומכם!!