רופא שיניים בשבת

נשברה לך השן ביום שבת? כאב שיניים עז תקף אותך רגע אחרי הקידוש? קודם כל צר לנו לשמוע, דבר שני תוכל למצוא פתרונות במרפאות לעזרה ראשונה שיתנו לכם טיפול זמני. אם אתם מעוניינים בטיפול יותר מקיף במרפאות שפועלות בשבת אז יש מרפאות שעובדות גם ב שישי שבת.

עזרה ראשונה לשיניים בסוף שבוע
במידה ואתם צריכים רופא שיניים בדחיפות בשל אירועים כמו: שבירת שן, כאבי שינים בלתי נסבלים בשיניים שלא סובלים דיחוי יש לא מעט מרפאות שפתוחות בשבתות ופתוחות אפילו 24/7. מרפאות אלו נותנות טיפול נקודתי לבעיה ולרוב הטיפול הינו טיפול זמני. במידה ותצטרכו טיפול מקיף יותר יינתן לכם על ידי הרופא האישי שלכם שמכיר את ההיסטוריה הרפואית שלכם. אפשר למצוא מרפאת שיניים שפתוחות בשבת לפחות אחת בכל אזור בארץ: צפון, מרכז, ירושלים והדרום. יש מרפאות של קופות חולים ויש מרפאות פרטיות שמציעות טיפול 24/7.

טיפולים שיניים קבועים
ובכן כחלק מהיותנו במדינה יהודית דמוקרטית נתקשה למצוא מרפאות שיניים שפתוחות בשבת. יום שבת נחשב ליום לחופש ועסקים רבים לכן עסקים רבים סגורים. אך בכל זאת בשל אופיה הדמוקרטי של המדינה נוכל בכל זאת למצוא מרפאות שפתוחות בשבת ולא רק למתן טיפול עזרה ראשונה. ישנם מרפאות מצוינות שפתוחות בשבת ומקבלת מטופלים.

ניתן למצוא מרפאות אלו בערים הגדולות, בכפרים וכו'. טיפולים אלו יכולים להתאים בשביל כל אחד בין אם מדובר בטיפול לעזרה ראשונה ובין אם אתם כאלו שלא מוצאים זמן במשך השבוע ויום שבת נראה זמן אדיאלי לטיפול שיניים.