רופא שיניים תורן

בלי ידיים רועדות, בערנות מוחלטת כאילו הוא כבר שתה שתי כוסות קפה לפחות - רופא השיניים יכול להיות גם תורן לילה ולספק לכם שירות של טיפול שיניים. בדרך כלל הרופא נמצא במרפאה כמענה חירום, במקרה של נפיחות או  במקרה של חלק שנשבר בשן.

טיפול שיניים בלילה
יכול להיות שרופא השיניים הוא מומחה לשיקום הפה והוא יכול לתת לכם מענה כשמדובר על בעיה כזו. גם אם אתם סובלים מדימום בפה, וגם אם נשברה לכם השן, נפל הכתר הזמני או הסתימה שלא שישבה טוב - רופא שיניים תורן עושה את עבודתו נאמנה גם ב 4 לפנות בוקר! ככל שתדחו את הקץ, כך יכולה להחריף הבעיה ואיתה גם הכאבים ולא ניתן יהיה למנוע עקירת שן שהייתה בריאה לפני. התדרדרות למצב שאין מנוס אלא להגיע למרפאה באמצע הלילה לידיו המסורות של רופא השיניים, היא כנראה תוצאה של הזנחה ארוכה מדי. אם אתם סובלים מכאב שלא סובל דיחוי, רופאי השיניים נמצאים במרפאה בדיוק בשיל לתת מענה לצורך כזה.

מרפאות שיניים לילה
טיפול שיניים באמצע הלילה יכול לעלות ביוקר. הטיפול יכול לעלות עוד יותר ביוקר אם תגררו את הטיפול שיניים על פני שבועות ואפילו חודשים. שירותי הרפואה הלילית אצל רופאי שיניים בכוננות יכולים להציע לכם עקירות, השתלות, טיפול כירורגי בעת הצורך וכיוצא בזה. ישנם רופאי שיניים העובדים בקופות החולים הממשלתיות - אל תהססו להתקשר!