תיקון שיניים תותבות

השתדרגתם בשיניים תותבות? מזל טוב! בהחלט קיבלתם את החיוך שלכם בחזרה. הטכנולוגיה המתקדמת לייצור שיניים תותבות מאפשרת להשיג שיניים במראה מצוין ומבלי שמישהו יזהה שמדובר בשיניים שאינן אמיתיות. אלא שכמו כל שן אחרת, לעתים גם שן תותבת נפגמת וזקוקה לתיקון. במקרים מסוימים ימליצו רופאי השיניים על תיקון שיניים תותבות שנפגעו ובמקרים אחרים ימליצו להחליפן בחדשות.
האם כדאי לתקן שיניים תותבות?
ברוב המקרים שיניים תותבות לא מחזיקות עד סוף ימיו של המטופל. הסיבות לכך הן שלא תמיד הן נשארות שלמות למשך זמן רב כל-כך וכן שמבנה הפה של המטופל משתנה ויש צורך בהתאמת שיניים תותבות חדשות. התשובה לשאלה האם כדאי להשקיע בתיקון שיניים תותבות תלויה בגורמים רבים, והיא צריכה להינתן על-ידי רופא שיניים מקצועי מומחה לשיניים תותבות.
תיקון שיניים תותבות מחיר
שיניים תותבות יתאימו למטופלים שחסרות להם שיניים רבות ואין ביכולתם לעבוד טיפול השתלת שיניים. מחיר שיניים תותבות תלוי במיקום השן החסרה ובמצב חלל הפה של המטופל. תיקון שיניים תותבות הוא זול בהרבה מהתאמת שיניים חדשות ולכן במקרים מסוימים בהחלט יהיה כדאי לשקול תיקון שיניים תותבות שנפגמו.
תיקון שיניים תותבות בירושלים
בירושלים תוכלו למצוא מספר רב של מרפאות שיניים לתיקון שיניים תותבות. תהליך תיקון השן התותבת בדר"כ אינו מורכב כל-כך וביכולתו לתרום רבות לאיכות חייו של המטופל. תיקון שיניים תותבות יכול להקל על פעולות דיבור ואכילה ובנוסף לכך ליצור מראה שיניים אסתטי ובריא.