רופאי שיניים שעובדים עם קופות חולים

אם היה כואב לכם הגרון או שהיה לכם חום לא הייתם חושבים פעמיים והייתם ניגשים לקופת החולים לבדוק את זה. ומה לגבי כאב שיניים? הייתם פונים באופן אוטומטי לרופא שיניים פרטי או נותנים צ'אנס לאלו של קופות החולים? משום מה בתחום הזה הרוב עדיין בוחרים לפנות לרפואת שיניים פרטית במקום ברופאי השיניים של קופות החולים. ישנה איזו סברה לפיה רופאי שיניים שעובדים עם קופות החולים הם מקצועיים פחות ולא כדאי להיעזר בהם. אולי בשנים האחרונות דעת הקהל מעט השתנתה אך הנתונים בשטח מצביעים שעדיין רוב המטופלים בוחרים ברופאי שיניים פרטיים, וחבל. עלות טיפולי שיניים בקופות חולים היא נוחה בהרבה ורופאי השיניים לא פחות טובים מאלו הפרטיים. זה אומר שתוכלו לעבור את הטיפול הדרוש שלכם מבלי לקרוע את הכיס ולשלם סכומים מיותרים. ביטוחי השיניים של קופות החולים מציעים פתרונות איכותיים במחירים נוחים וחבל שלא לממש אותם.

רופאי שיניים בהסדר קופות חולים
רפורמת רפואת השיניים הביאה לפתיחתן של מרפאות שיניים השייכות לקופות החולים במגוון עצום של ערים ברחבי הארץ. במרפאות אלו פועלים רופאים מנוסים ומקצועיים שיוכלו לטפל בכם באופן יעיל ובמחירים נוחים. תוכלו לבדוק ברשימת רופאי שיניים שעובדים עם קופת החולים שאליה אתם משתייכים, להיעזר בהמלצות וביקורות, ולבחור את הרופא שאצלו תרצו לעבור את הטיפול. שימו לב כי יהיו טיפולים (אלו המורכבים ביותר) שלא תמיד יתבצעו במרפאות קופות חולים ואז לא תהיה לכם ברירה אלא לפנות לרפואת שיניים פרטית.

רופאי שיניים שעובדים עם מכבי
תחום השיניים בביטוח של קופת חולים מכבי מציע מגוון טיפולי שיניים במחירים נוחים במיוחד. רופאי השיניים שעובדים עם מכבי מקצועיים ומוסמכים לבצע מגוון רחב של טיפולים. בכל עיר וביישובים רבים תמצאו מרפאות שיניים של מכבי שבהן תוכלו לעבור את הטיפולים. גם בתחום של טיפולי שיניים לילדים מציעה מכבי פתרונות יעילים ומשתלמים ביותר ששווה לבדוק. תוכלו לבחור מבין מגוון רופאים, להיעזר בהמלצות ולעבור את הטיפול הדרוש שלכם במחיר סביר. שימו לב לבדוק לפני כן מה הביטוח שלכם מכסה ומסבסד ומה לא. על אף שאלו טיפולים במרפאות של מכבי הם תלויים בביטוח שיש לכם ולא כל מבוטחי מכבי זכאים לסבסוד באופן אוטומטי.

מרפאות שיניים של כללית
כללית סמייל הוא שמן של מרפאות השיניים ששייכות לכללית וגם הן, בדומה למרפאות שיניים של לאומית, מאוחדת או שאר הקופות, מציעות טיפולי שיניים מסובסדים במסגרת הביטוח. ההצעות של קופות השיניים יכולות להיות משתלמות במיוחד ולאפשר לכם לשמור על שיניים תקינות במחירים שפויים. כך למשל טיפול שיננית במרפאה של קופת החולים יכול לעלות סביב 20 שקלים בעוד טיפול זהה במרפאה פרטית יכול לעלות מעל 100 שקלים. ההפרשים מתבטאים גם בטיפולים נוספים וכדאי מאוד לבדוק את העניין כדי שתימנעו מתשלומים מיותרים.