רופאי שיניים בצפון

למרות היותו חלק גדול וחשוב בארץ, לא בכל האזורים השונים בצפון ארץ אפשר למצוא את מרפאת השיניים שאותה צריכים, ולכן בחלק מהמקרים תושבי הצפון שיחפשו רופא עם המלצות אולי יצטרכו לנסוע לאחת הערים הגדולות באזור הצפון, יחד עם זאת קיימים פתרונות לאנשי שגרים בערי ספר ועיירות קטנות כמו מרפאות שיניים של קופת חולים וניתן למצוא גם מרפאות פרטיות.
רופאי שיניים באזור הגולן
אזור הגולן הינו מקום יפה ללא כל שמץ של ספק, אם זאת בגלל ריחוקו הגאוגרפי מהערים הגדולות בצפון יש מיעוט יחסי של רופאי שיניים באזור, ולכן בכדי ללכת לרופאי השיניים אנשי האזור צריכים ללכת להערים הגדולות באזור. יחד עם זאת קיימות מרפאות שנותנות מגוון רחב של טיפולי שיניים.

רופאי שיניים בחיפה והקריות
חיפה הינה ללא ספק בירת הכרמל וגם מהווה עיר מטרופולין של הצפון. באזור חיפה קיימות מרפאות רבות העוסקות במגוון רחב של טיפולים, לדוגמה: טיפולים אורתונדטים, טיפולים כירורגים וטיפולים אסתטיים. לתושבי חיפה והקריות יש מגוון רחב של מרפאות ומי שרוצה לחפש מרפאות נוספות תמיד יכול לחפש באזור הקריות ובכפרים סביב חיפה. בנוסף, באזור חיפה ישנם מרפאות הפעולות בשבתות, 24 שעות בימים, הן טיפולי חירום והן טיפולים שבשגרה. 

מרפאות שיניים באזור עפולה
אזור עפולה מהווה גם הוא חלק גדול מאוכלוסיית רופאי השיניים באזור הצפון. עפולה היא עיר שמתפתחת מהר בשנים האחרונות, ולצד שכונות ותיקות עם אוכלוסיה לא חזקה במיוחד קיימות גם שכונות חדשות ומרפאות שיניים הן פרטיות והן של קופת החולית. עפולה מהווה מרחק סביר לאנשי האזור, קיבוצים, מושבים ועיירות קטנות יותר.