רופא שיניים בקריות

אזור הקריות כמובן כולל מתן שירותים רפואיים בתחום השיניים בקריית מוצקין, קריית ים, קריית אתא, קריית חיים, קריית ביאליק וקריית שמואל. באזור הקריות תוכלו למצוא מגוון רופאי שיניים מומחים של למעלה מעשר וגם למעלה מעשרים שנות ניסיון בתחום. תוכלו למצוא רופאים נותני שירות עשרים וארבע שעות ביממה וגם אם תצטרכו, מרפאת שיניים ניידת תגיע עד אליכם הביתה!
DW המרכז להשתלות שיניים
שתלים ביום אחד
קרית ביאליק ,מגדלי הקריון 2 קומה 5הצג מספר טלפון
ד"ר מרק וייזבוך
רופא שיניים חירום, 24 שעות ביממה
רח' רוברט סולד 8, קרית יםהצג מספר טלפון
ד"ר מוזס פנינה
טיפולי שיניים בשיטות מגוונות בדגש על הפחתת החרדה
אילון 17, קרית ביאליקהצג מספר טלפון
ד"ר ענת פאפורה
השיניים המושלמות של הקריות
רוברט סולד 1 קרית יםהצג מספר טלפון
ד"ר רמי פטררו
השתלת שיניים ביום אחד
דרך עכו 61, קרית מוצקיןהצג מספר טלפון
ד"ר אריאל שוורץ
פשוט לחייך
דרך עכו 178, קרית ביאליקהצג מספר טלפון
ד"ר יעקב בכר
מומחה בטיפולי שיניים במקצועיות משנת 1994
שד' ויצמן 78, קרית מוצקיןהצג מספר טלפון
ד"ר מרינה אפרון
חיוך אחד שווה אלף מילים!
דרך עכו 271, קריית מוצקין הצג מספר טלפון
מרפאת שיניים אלפא-דנט
יעוץ אישי חינם!
דרך עכו 140, מרכז צבר קרית ביאליקהצג מספר טלפון
ד"ר פלמה יואב
מתמחה בהתמודדות עם חרדה דנטלית
שדרות גושן 68 קריית מוצקיןהצג מספר טלפון
ד"ר איתן מילר
מתן מענה לכל סוגי הטיפולים תחת קורת גג אחת
זית 3 קרית ביאליקהצג מספר טלפון
ד"ר אסף וולף
מרכז דנטלי להשתלות
הגפן 25 קריית ביאליקהצג מספר טלפון
ד"ר אנדי הוד
מתמחה באסתטיקה ושיקום הפה
רחוב חפץ חיים 3, קריית אתאהצג מספר טלפון
ד"ר ילנה איגנטייבה
רופאת שיניים כירורגית
רח' אח"י אילת 34,בניין כפיר סנטר קומה 4, קרית חייםהצג מספר טלפון
ד"ר בלן
השתלת שיניים ביום אחד
שדרות הרברט ליהמן 10, קרית יםהצג מספר טלפון
קמתם בבוקר לעוד יום רגיל אבל פתאום הרגשתם כאב שיניים עצום שמפלח לכם את הפה. כל התכניות שלכם ללכת לעבודה או ללימודים התפוגגו ברגע אחד וברור לכם שאתם חייבים לבקר באופן בהול ודחוף אצל רופאי השיניים. אתם מתגוררים בקריות ומתלבטים אם להרחיק עד למרכז בשביל טיפול שיניים מקצועי? אין מה להתלבט! רופאי שיניים בקריות מקצועיים בדיוק כמו אלו שבמרכז. אתם גם ככה סובלים מכאבים, לא חבל לבזבז את הזמן על פקקים בדרך למרכז? כאן תמצאו מרפאות ורופאי שיניים בכל איזור הקריות. בחרו את זה שהכי מתאים לכם ואל תבזבזו עוד רגע אחד נוסף. אתם עומדים להרגיש הרבה יותר טוב ממש ממש בקרוב.

טיפולי שיניים שונים באזור הקריות
כתרים, הלבנת שיניים, טיפול שיניים דחוף - באזור הקריות לא פוסחים על אף סוג טיפול וגם באזור זה תוכלו למצוא שרופאי השיניים השיניים משתמשים במגוון הטכנולוגיות החדישות, כמו גם הטיפולים המסורתיים זה עשרות שנים. ישנם רופאים העובדים עם תשתית רחבה של חברות הביטוח, בנוסף להיותם נותני שירות פרטיים. אם נחוץ לכם ניתוח כירורגי כמו שתלים דנטליים ישנם הרבה מרפאות פרטיות, שישמחו לתת לכם את השירות במחירים אטרקטיביים. תוכלו למצוא שהשירות ניתן עם חיוך מפה לאוזן - בין אם הוא הליך מורכב יחסית, ובין אם הוא פשוט או טיפול אסתטי ותו לא.

טיפולי שיניים בחיפה וסביבתה
יש מרפאות ולהן מספר שלוחות וגם ניתן כאופציה קרובה למצוא אפשרות לטיפול שיניים בעיר חיפה. חלק מרופאי השיניים הם בוגרי אוניברסיטת תל אביב, אבל יש כאלו שהשלימו את לימודיהם בשלוחות בחו"ל כמו ארה"ב או מדינות באירופה. גם תושבי הכפרים הסמוכים יכולים למצוא שירות אמין, מהיר ואדיב במרפאות השיניים השונות המפוזרות בקריות.

רופאי שיניים מומלצים בקריות
אצלנו באתר תמצאו רופאי שיניים מומלצים בקריות והסביבה כדי שתוכלו לקבל טיפול מהיר ומקצועי עוד היום. ריכזנו תחת קורת גג אחת רשימת רופאי שיניים מומחים שמבצעים סוגים שונים של טיפולי שיניים: עקירות, סתימות, השתלות שיניים, ואפילו ניתוחים כירורגיים מורכבים במיוחד. מרפאות השיניים בקריות מצוידות באמצעים מתקדמים ובמיכשור מצוין. אין לכם מה לחפש במקום אחר.

מרפאות שיניים לילדים באיזור הקריות
כמדובר על טיפולי שיניים לילדים שלנו (ולמעשה על כל דבר אחר), אנחנו רוצים בשבילם את הטוב ביותר. לא כל רופא שיניים יכול לטפל בילדים ומעבר להסמכה המקצועית, דרושה גם גישה ידידותית, סבלנית ומכילה. ישנו מספר רב של מרפאות שיניים לילדים בקריות ובסביבה כולה. במרפאות האלו תוכלו לבצע טיפולי שיניים מניעתיים לילדים כמו גם טיפולי שיניים חירום, בדיקות תקופתיות ועוד.

מרפאות שיניים של קופות החולים בקריות
ביטוח הבריאות של קופת החולים שלכם מציע כיסוי או השתתפות בטיפולי שיניים? אל תוותרו על ההטבה הזו! טיפולי שיניים הם עסק יקר במיוחד ואם יש לכם אפשרות להוזיל אותם, לכו על זה. מה גם שמרפאות השיניים של קופות החולים מציעות מגוון רחב של טיפולים ורופאי שיניים מקצועיים ברמה גבוהה ביותר. קופות החולים השונות מפעילות מרפאות שיניים בכל איזור הקריות כך שתוכלו לבחור את המרפאה המועדפת עליכם מתוך הרשימה שכאן. בהצלחה!