רופאי שיניים באיזור ירושלים

עיר הבירה של ישראל מספחת אליה יישובים, מושבים ומועצות מקומיות שנמצאים בפרברי והרי ירושלים כדי לתת לכם מענה של רופאי שיניים מקצועיים, כמו גם שרותים נלווים של שיננית או רפואת שיקום הפה. בין היישובים המסופחים ניתן למצוא גם את מושב לטרון, מבשרת ציון, מעלה החמישה ואבו גוש.
קליניקות שיניים באזור ירושלים
בגלל האופי המורכב של ירושלים, שמורכבת מרבעים של תושבים חרדים, דתיים, חילונים וערבים, כמו גם הרבה תיירים - ניתן למצוא רופאי שיניים מקצועיים בעיר אשר משתייכים למגזרים השונים ומשרתים את תושביה גם בשפות ערבית, אנגלית ואולי גם צרפתית. ישנן קליניקות שניתן למצוא בשכונת מלחה, המושבה הגרמנית, שכונת גילה, כמו בשכונת רמות ובשכונת פסגת זאב וקריית מנחם. בכל מקרה, רופאי שיניים באזורים הללו נותנים שרות לכלל האוכלוסייה בשכונות השונות.

שרותי רפואת שיניים בירושלים
אם נוצר מצב שמטופל צריך לעבור בדיקה דחופה, ישנן מרפאות אשר עובדות גם בשבת: גם במגזר הערבי וגם בקרב הקהילה היהודית. מדובר על מקרים של רפואה דחופה כמו שן שלא מפסיקה לכאוב, או נפיחות או דימום שלא מפסיקים בשן או בחניכיים. רופאי שיניים באזור ירושלים מתמחים בין היתר בשיקום הפה, אשר כולל טיפולי שתלים דנטליים או כתרים למקרה של שיניים רקובות שנאלצו לעקור אותן.

באזור אבו גוש למשל ניתן למצוא מרפאות שפתוחות 24/7, ומרפאות ורופאי שיניים שעובדים בשבת. תוכלו לטלפן לרופא בשבת, אם הדבר קשור לפיקוח נפש או לכאבים בלתי נסבלים. ישנן בעיות רפואיות שיכולות להיגרם כתוצאה מכאבים חזקים בשיניים או בחניכיים, למשל עקב בעיית זיהום שטרם זוהתה.